Přírodní kosmetika je základem úspěchu 

Všechny ženy se chtějí líbit a skvělou možností, jak toho dosáhnout je používat kvalitní kosmetiku. Mnoho z nás hledá přírodní kosmetiku, která nám bude opravdu vyhovovat a s níž konečně docílíme výsledků, které možná zatím pouze marně očekáváme. Dnešní doba pomalu, ale jistě upouští od kosmetiky, která je plná chemikálií a místo toho se soustředí na přírodní látky, které zaručují očekávaný efekt. Klíčem k úspěchu je totiž síla přírody. Nezáleží na tom, zda používáte oční krém, krém na vrásky, kolagenový gel, trápí vás celulitida, nebo toužíte po zeštíhlení. Podstatné je to, aby tyto kosmetické přípravky, které na tělo a obličej dennodenně používáte, nedráždily Vaši pokožku, neměly žádné vedlejší účinky, nebyly plné umělých barviv a dalších nežádoucích látek. A přesně to, opravdu kvalitní přírodní kosmetika splňuje. Přírodní látky totiž naší pleti a pokožce prospívají ze všeho nejvíc, protože jsou pro nás přirozené.

Najděte si čas jen pro sebe

Kosmetika Colway i Larens nabízí nenásilnou, zato však spolehlivou cestou viditelné omlazení. Omládnutí pleti, její celkové oživení a elasticitu pouze neslibuje, ale také přináší. Produkty této řady mají široké spektrum využití a řadí se mezi nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Obsahují pleti tolik prospěšný kolagen, který ve spojení s dalšími účinnými látkami dokáže doslova zázraky. Pleť totiž časem o svůj kolagen přichází a tak je potřeba jí s jeho doplněním pomoci. Speciální kolagen v přípravcích této kosmetiky se do pokožky velmi lehce vstřebává, propůjčuje jí sametový vzhled a nezanechává lepivý pocit. Maximálního výsledku je schopen docílit díky tomu, že řeší příčinu vzniku vrásek, nesnaží se jen zamaskovat samotné následky.

Dalším skvělým pomocníkem v oblasti omlazení je lifting obličeje, a to účinným působením přípravků, které díky svým vlastnostem zvládnou navýšit, či přímo obnovit elasticitu pokožky. Obsahují totiž extrakty získané z rostlin, které umí na pokožce docílit efektu srovnatelného se standardním liftingem. Efekt pocítíte okamžitě po jejich aplikaci a působení.

Zvětšení prsou

Ale krásu vnímáme jako celek, věnujeme a řešíme celé naše tělo. Naši pozornost si proto zaslouží i naše další přednosti. A přesně k tomu byla vyvinuta kosmetika NipandFap. Přináší až nečekané výsledky týkající se zpevnění a objemu poprsí. Pokud také toužíte po plných a pevných prsou, pak je to řešení přesně pro Vás. Obejdete se bez chirurgických zásahů, které by zbytečně invazivně zasahovaly do Vašeho těla. Zvětšení a zpevnění prsou je reálné i bez operace, kýženého výsledku se dočkáte spolu s touto kvalitní kosmetikou, a to už za šest týdnů. Jak je to vůbec možné? Díky naprosto přirozenému ukládání lipidů v oblasti prsou a samozřejmě také díky zvyšování pružnosti a pevnosti Vaší pokožky. Nečeká vás žádná bolestivá operace, chce to jen využít kosmetiku, která jen neslibuje, ale účinkuje.

Všechny procesy, které souvisí s omlazením, můžete kromě samotné kosmetiky podpořit, pokud zvolíte kvalitní potravinové doplňky. Ne nadarmo se jmenují Young pHorever. Samotný název napovídá, co je jejich posláním. Pomohou Vaše tělo zbavit překyselení, celulitidy, sníží váhu, vybělí váš chrup, atd. Díky nim tělo opět dostanete do rovnováhy, která je pro pocit omlazení naprosto klíčová.

Kosmetika Brno

Kromě účinné a kvalitní kosmetiky a fungujících potravinových doplňků nabízíme také dárky, dekorace, bytové doplňky, šperky a trička s potiskem naši kompletní nabídku naleznete na Musíš to mít – www.musistomit.cz.


Face Gel a Serum Face Repair Spray – spolu nebo zvlášť? 


Množství kosmetických přípravků dostupných na trhu způsobuje, že se ztrácíme v nekonečném labyrintu. Neboť argument typu „moje pleť je normální / citlivá / suchá“ představuje pouze záminku pro mnoucí ruce prodavaček, které již vidí na naší pokožce první příznaky stárnutí, kritizují T- nebo U-zónu, vyčítají nám rozšířené cévky / póry / černé tečky a nutí nás svěřovat se s detaily z rodného listu.

Do rovnice přidají roční období, a když se už domníváte, že se při volbě zdánlivě normálního KRÉMU NA TVÁŘ blížíte k cíli, přechází na další téma… „noční krém“. 

Tentýž krém na den i noc? To se přeci nedoporučuje... Pak přichází řeč na péči o oční okolí, kterému se též patří věnovat zvláštní pozornost, jinou přes den a jinou na noc. Po 30 minutách zjišťujeme, že se musíme zajímat o každý detail obličeje zvlášť a váha košíku s všeléky na všechny pigmentové skvrny, mimické vrásky, nepřitažlivé kontury obličeje, vysušení, promaštění a všechny jiné zlomyslnosti času přibývá a nám způsobí nepřirozené boční zakřivení páteře.

My vycházíme z předpokladu, že když už péče, tak pouze holistická. Nechceme, abyste měli doma regál s drogerií, ale jen pár spolehlivých produktů, které si účinně poradí s univerzálním problémem stárnutí. Stárnutí se týká všech, ale nemusíme na tom být všichni stejně JRecept WellU naleznete níže.

To, že péče začíná čištěním, víme všichni. Doporučujeme Micellar Lotion nebo Face Milk - podle osobního výběru i Dermo Wash, v tomto pořadí. Naopak pochybnosti se vynořují v další fázi, kdy vpravujeme do pleti výživné složky. Ptáte se nás - Serum Face Repair Spray nebo Face Gel? Případně Serum Face Repair Spray a Face Gel? WellU velmi doporučuje zvolit druhou možnost: používání peptidového gelu hned po aplikaci peptidového séra. Jsme si tím jisti, testovali jsme to v laboratořích a dokázali jsme to během účastnického programu metamorfózy. Vysvětlovali jsme už proč: víte, že k výrobě přípravků Larens používáme rybí peptidy. Předtím svět „kolagenové“ kosmetiky fungoval na základě bílkovin a aminokyselin získávaných ze zvířat, ale epidemie BSE (nemoc šílených krav) uzavřela tuto kapitolu. Za stažením živočišných bílkovin z trhu stojí také jejich nízká vstřebatelnost, proto byly snahy zvýšit ji prostřednictvím injekčních aplikací. To je další argument, proč se typické živočišné bílkoviny nehodí k naší koncepci „Revoluce bez skalpelu“. Proto jsme sáhli po kůži ryb - zdroji aminokyselin a bílkovin, které jsou natolik biokompatibilní, že lidská kůže ideálně absorbuje veškeré výhody, které z nich vyplývají. Kladných stránek je více - v kůži ryb, na rozdíl od jejich masa se nehromadí těžké kovy a jiné toxiny. Jde o zásobárnu výživných látek plně bezpečných pro organismus.  Naše laboratoře vybraly tolstolobika a lososa jako nejmocnější spojence v boji s procesy stárnutí. Vzniklo však dilema - tolstolobik a losos v jednom přípravku příliš dobře nespolupracují a když z nich vytváříme směs, jejich neobvyklé účinky se vylučují. Umístění tolstolobika spolu s lososem v jednom produktu by znamenalo obyčejné plýtvání. Plýtváním by také bylo nevyužití úspěchů vědců WellU a odepřít Vám přístup k zlatému dolu blahodárných složek. Právě proto je potřeba sáhnout jak po gelech tak i po sprejích, protože použití takové kombinace - nutně ve dvou samostatných přípravcích - se dokonale doplňuje a velmi významně posiluje účinnost anti-aging terapie WellU. 

 

Kůže tolstolobika se tak stala základem pro rodinu peptidových gelů a losos obecný byl použit při výrobě Vám velmi dobře známé skupině peptidových sér.  

Kůže tolstolobika - nenápadné ryby z čeledi kaprovitých, je bohatým zdrojem peptidů, aminokyselin a také nejhodnotnějšími kolageny, které sbírají vavříny ve světě kosmetiky.Kolagen jako makromolekulární bílkovina, neproniká hluboko do pokožky, ale vytváří na ní ochranný film, který zadržuje vodu v buňkách, pokožka je hydratovaná a proto méně náchylná k tvorbě vrásek. Aminokyseliny a rybí polypeptidy přenášejí aktivní látky a působí ve dvou rovinách: vně a uvnitř. Pokud by těchto argumentů nebylo dost, tolstolobik je naším miláčkem i proto, že se živí hlavně řasami. Stojí za povšimnutí, že na Dálném východě (kde je nejvyšší podíl lidí dožívajících se vysokého věku) se řasy běžně používají v lékařství, kosmetice a v kuchyni. Zdraví prospěšná „pověst“ a obsah celé řady stopových prvků, jako je draslík, sodík, vápník, hořčík, železo, měď, mangan, jejichž koncentrace je 10krát vyšší než v cévnatých rostlinách způsobují, že řasy jsou stále více a více populární v evropských salonech.  Spojení vlastností, které v sobě skrývá, tolstolobik s Biopeptide Complex, křemíkem, vitamínem C a koloidním stříbrem, vedlo k vytvoření rodiny Face Gelů - přípravků s intenzivním napínacím, liftingovým a protivráskovým účinkem, které s velkým mistrovstvím znovu modelují, přímo tvarují pokožku obličeje, krku a dekoltu. 

Volba lososa při vytváření peptidového séra přišla přirozeně: zinek, vitamíny A, B2, D a E jsou ideální komponenty pro každou pokožku. 

Vitamín E, odborníky nazývaný také „elixír mládí“, se vyznačuje intenzivním antioxidačním účinkem. Chrání lipidový film, zlepšuje prokrvení pokožky, pomáhá při léčbě akné a seboroické dermatitidy, zajišťuje stabilitu a správnou propustnost buněčných membrán. Vyživuje pleť, neutralizuje nepříznivý vliv UV záření. Má protizánětlivé účinky, působí proti otokům, zvyšuje pružnost pojivové tkáně. Vyhlazuje a hydratuje pokožku. Jeho nedostatek je příčinou rohovatění a předčasného stárnutí pokožky i horší hojení ran.

Zinek se osvědčil v působení proti vráskám, má také svůj podíl na obnově přírodního kolagenu a příznivě ovlivňuje pružnost pokožky. Zinek má blahodárný význam pro poškozenou pokožku, zvláště po dlouhodobém slunění. Obsahuje tzv. antioxidanty, které neutralizují volné radikály a tímto urychlují regeneraci pokožky.

Antibakteriální účinky zinku podporuje vitamín D, který podporuje léčbu dermatitidy a též brání jejímu návratu.

Přiměřená hladina další složky - vitamínu A příznivě ovlivňuje kondici pokožky v mnoha směrech: ničí volné radikály, pomáhá zmírňovat akné, vyrovnává zbarvení pokožky a zesvětluje pleť. Doporučuje se zejména pro zmírnění kožních problémů způsobených nadměrným opalováním. Zpomaluje proces stárnutí - stimuluje tvorbu kolagenu a posiluje vrstvu pokožky, čímž zabraňuje nadměrné ztrátě hydratace.

Vitamín B2 představuje komplexní SOS pro pokožku, vlasy a nehty. Jeho důležitost pro organismus je nejlepší ukázat na následcích jeho nedostatku: nepřiměřená hladina látky se projevuje v podobě infekce v koutcích úst, křehkých a lámavých nehtů a matných vlasů bez lesku.

Biotin, koloidní stříbro a ektoin, které do produktů přidáváme, doplnily intenzivní regenerační, vyživující a pečující vlastnosti Serum Face Repair Spray.

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Přímou cestou ke kráse a zdraví