Larens Slim Food Classic Coconut 18 tyčinek hubnutí

 • Dostupnost:skladem ?  
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena bez DPH:990,91 Kč
   
 • Cena s DPH 21%:1 199,00 Kč
   
 •   
   
Larens Slim Food Classic Coconut 18 tyčinek hubnutí
 
 

Zdravé a hezké tělo, atraktivní postava bez nadbytečných kilogramů - toto jsou nejčastější potřeby těch, kteří se chtějí dobře cítit ve vlastní kůži, kterým záleží na vědomém a pečlivém zacházení se svým tělem. Lidí, kteří chtějí obnovit a zachovat rovnováhu ve svém těle.

Mnozí z nás mají problém s uspokojením těchto potřeb a jako příčiny jsou uváděny například nedostatek času a nápadů na redukční dietu, neochota sestavovat komplikované dietní plány. Nezanedbatelný význam při selhání má také nutriční hodnota potravin, které tvoří základ diety, jejich kvalita a původ.

Tyčinky SLIM FOOD s dietetickým, nutričním a zdraví prospěšným účinkem, které představují plnohodnotné jídlo připravené ke konzumaci, jsou odpovědí na tyto potřeby. Jsou alternativou pro obecně dostupná jídla, kterou doporučujeme každému, kdo si cení vysokou kvalitu potravin. Spojením několika ingrediencí nejvyšší kvality, představují tyčinky SLIM FOOD zásobárnu nutričních látek.

Eliminací složek pocházejících z masové výroby a nedůvěryhodných zdrojů se podařilo vyhnout hrozbě vyplývající z GMO. Je důležité, že základ tyčinek tvoří pšenice jednozrnka - prastará, nemodifikovaná pšenice, která nevyvolává příznaky nesnášenlivosti lepku.

Tyčinky jsou čerstvé, protože se připravují průběžně jedinečným výrobním procesem, jehož cílem je maximální ochrana aktivních látek a nutričních hodnot. Produkt je bez konzervačních látek, barviv, rafinovaného cukru, močopudných látek nebo urychlovačů metabolismu.

SLIM FOOD zásobuje organismus všemi nezbytnými nutričními látkami a podporuje přirozené procesy v těle. Svaly dostávají stavební látky, v důsledku čehož se spalují tukové a ne svalové tkáně. Důležité je, že v koncepci modelování postavy se SLIM FOOD, soustředíme naši pozornost jak na tělesnou hmotnost, tak i na obvody partií.

Rovněž se zaměřujeme na zdravotní stránku. Jsme totiž názoru, že atraktivní vzhled, zdraví a dobrá nálada tvoří jeden celek. Proto dieta na bázi tyčinek formuje hmotnost a postavu a také vytváří zdravé stravovací návyky.

Zařazení SLIM FOOD do stravování poskytuje neocenitelné výhody jak pro ty, kteří žijí sedavým způsobem života, tak i pro ty, kteří si neumějí představit jediný den bez fyzické aktivity. SLIM FOOD může být součástí redukční diety, kterou určí odborník.

 

Produkt je také vhodný pro děti jako zdravé občerstvení mezi jídly.
 

Redukuje tělesnou hmotnost. Úbytky hmotnosti jsou pozorovatelné již v prvních dnech konzumace. Obvykle už čtyři týdny kúry přinášejí očekávané výsledky. Během prvních tří týdnů kúry jsou ženy ve stavu shodit 4 - 10 kg a muži až 8 - 15kg

 

•   Odstraňuje z těla usazeniny, toxiny a přebytečnou vodu, čímž příznivě ovlivňuje nejen změny postavy ale i zlepšení nálady, příliv energie, zlepšení stavu kůže, vlasů a nehtů

 

•   Díky vysokému obsahu vlákniny zlepšuje peristaltiku střev, čistí je od nahromaděných a nestrávených zbytků

 

•   Vyživuje, dodává požadovanou dávku energie, vysoce kvalitní nutriční látky, stopové prvky, vitamíny a zdravé tuky

 

•   Hydratuje - každou tyčinku je třeba zapít 1 sklenicí vody (úplná dieta SLIM FOOD vyžaduje během dne vypít alespoň 2 litry vody)

 

•   Navozuje pocit sytosti, nevyvolává pocit hladu

 

•   Potlačuje chuť na sladkosti
 

Těm, kteří jsou spokojeni se svou postavou a orientují se na vysokou kvalitu stravování a života, doporučujeme konzumovat SLIM FOOD jako zdravé občerstvení mezi jídly. Tyčinkami můžete také nahradit jedno nebo dvě jídla - vše záleží na Vašich osobních preferencích.

 

Těm, kteří hledají řešení problémů s hmotností, navrhujeme kúru, jejíž základ bude tvořit SLIM FOOD a jeho doplněním budou lehká jídla a koktejly (viz níže uvedená schéma).

V závislosti na fyzické aktivitě a pohlaví doporučujeme denně konzumovat 6 (ženy) nebo 8 (muži) tyčinek SLIM FOOD během 6 dní v týdnu. Tyčinku je třeba konzumovat každých 60 - 75 minut a každou zapít jednou sklenicí vody. Pro dosažení optimálního efektu doporučujeme sedmý den konzumaci lehce stravitelných, nízkokalorických jídel.

 

Na začátek Vám navrhujeme 3-týdenní kúru. Pokud po této době budete spokojen/á s výsledky, můžete považovat tyčinky SLIM FOOD v každodenní stravě jako pohodlný způsob občerstvení a zdravou náhradu cereálních sušenek, čokolády nebo fastfoodu. Těm, kteří chtějí pokračovat v dobrodružství s hubnutím doporučujeme přerušit kúru na jeden týden (s dodržením zdravých, pravidelných jídel 5-krát denně). Po přestávce se vraťte k tyčinkám SLIM FOOD na další tři týdny. Kúru můžete opakovat podle potřeby a bezpečně v ní pokračovat dokud nedosáhnete požadovaných výsledků.

 

Níže uvedené schéma Vám usnadní sestavení diety se SLIM FOOD. Denní dávku tyčinek je třeba spojit s jedním nebo dvěma jídly a koktejly z ovoce a zeleniny v závislosti na fyzické aktivitě a pohlaví. Důležité je, abyste první jídlo snědl/a nejpozději 1 hodinu po probuzení a poslední (večeři nebo tyčinku) snězte 2-3 hodiny předtím, než půjdete spát. Jezte doporučené dávky v pravidelných intervalech (nesahejte po několika tyčinkách současně) - díky tomu naučíte své tělo pravidelnosti.


 

DODATEČNÁ DOPORUČENÍ

 

•   jezte v pravidelných intervalech každých 60 - 75 min

•   každou tyčinku zapijte jednou sklenicí vody a během dne vypijte alespoň 2 litry čisté nesycené vody

•   první jídlo snězte nejpozději 1 hodinu po probuzení a poslední 2 - 3 hod. předtím, než půjdete spát

•   nesahejte po několika tyčinkách současně - naučte své tělo pravidelnosti

•   kdyby se ukázalo, že doporučený počet tyčinek je pro vás příliš, rozdělte je na polovinu, ale nezanedbávejte pravidelnost

•   během diety byste měli omezit pití kávy a čaje na jeden šálek denně a každou další musí doprovázet dodatečný sklenici vody

•   vyměňte pivo za sklenici červeného nebo bílého vína, nejlépe ve dnech bez SLIM FOOD

•   při sledování efektů diety s tyčinkami SLIM FOOD doporučujeme zohlednit nejen hmotnost těla, ale i jeho obvody, které mohou mnohem spolehlivěji odrážet proces hubnutí na základě vizuálních změn v těle

•   stává se, že kolem třetího dne kúry může (ale nemusí) dojít k poklesu motivace držet dietu, můžete pociťovat bolesti hlavy, celkovou slabost, pocit chladu - je to forma protestu organismu proti změnám zavedeným ve stravování, výsledek omezení konzumace jednoduchých sacharidů, na které naše tělo zvyklo v důsledku vysoce zpracovaných potravin bohatých na cukry. V případě výskytu nepříjemné bolesti hlavy doporučujeme konzumaci malé dávky (maximálně 100 g) ovoce nebo vypití 1-2 sklenic vody s medem

•   SLIM FOOD může tvořit část redukční diety určené odborníkem. V případě cukrovky se o konzumaci poraďte s ošetřujícím lékařem nebo diabetologem

•   tyčinky obsahují mandle a ořechy. Přečtěte si složení, které se nachází v záložce "SLOŽENÍ" nebo na etiketě balení

•   v prvních dnech se může objevit pocit chladu a častá stolice. Je to efekt čištění organismu od toxinů a usazenin. Po několika dnech si tělo zvykne na zdravou dietu SLIM FOOD a bude čerpat stále více energie z tuku v organismu, poté nepříjemnosti odezní

•   skladujte na suchém místě, z dosahu přímého slunečního světla při teplotě 0-8 Co. Po otevření spotřebujte během 48 hodin, ještě před vypršením data minimální trvanlivosti

 

Tyčinky SLIM FOOD představují kombinaci několika pečlivě vybraných složek, spojených tak, aby měla synergie jejich účinků blahodárný vliv na organismus, který je v souladu s předpoklady, které vedly ke vzniku produktu. Vzhledem k hrozbě GMO se při výběru složek vyhýbáme těm, které pocházejí z masové výroby a nedůvěryhodných zdrojů. Základní složkou tyčinek tvoří pšenice jednozrnka - prastará, nemodifikovaná pšenice, která v trávicím traktu nevyvolává příznaky nesnášenlivosti lepku.

 

•   Cizrna - známá jako římský hrách, zlepšuje trávení a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Už 100 g cizrny pokrývá 24% denní potřeby fosforu, 14% hořčíku a až 43% vitamínu B9. Stejných 100 g obsahuje 7,6 g vlákniny i 8,9 g bílkovin.

 

•   Pšenice jednozrnka - prastará, nemodifikovaná pšenice, bohatá na bezpečný lepek a proteiny (dokonce o 50% více než pšenice obecná), obsahuje kyseliny, které se nevyskytují v obyčejné či v špaldové pšenici: fenyloalanin, tyrosin, methionin a isoleucin), které mají příznivý vliv na činnost nervové soustavy.

 

•   Sezamový olej - Vitamin B, který je v něm obsažen, je neocenitelný v prevenci kardiovaskulárních onemocnění (a infarktů). Sezamín a vápník regulují krevní tlak a snižují hladinu cholesterolu, zpomalují hromadění tukové tkáně a zásobují svaly nutričními složkami.

 

•   Rýžový sirup - přírodní sladidlo, které se skládá z lehce absorbovatelných sacharidů, glukózy a maltózy, díky kterým se déle tráví a proto pomáhá udržovat stálou hladinu cukru v krvi. Představuje bohatý zdroj mnoha minerálních látek včetně draslíku, hořčíku, železa, manganu a zinku.

 

•   Lněné semínko - Prostředek s ochranným účinkem na zažívací trakt. Semena mají také mírně projímavé vlastnosti, usnadňují vyprazdňování. Lněné semeno snižuje hladinu cholesterolu v krvi, narušuje vstřebávání glukózy v zažívacím traktu. Má proti-sklerotické, proti-rakovinné a proti-zánětlivé vlastnosti.

 

•   Med - působí detoxikačně a dokonale očišťuje. Je nenahraditelný při zvýšené fyzické a duševní námaze, při dlouhých chronických chorobách a při vyčerpanosti.

 

•   Mandle - zdroj mnoha nutričních látek: obsahují nenasycené mastné kyseliny, hořčík, měď, vlákninu, tokoferoly. Mandle, díky unikátnímu složení, mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém, snižují hladinu cholesterolu, bojují proti volným radikálům a zabraňují přibírání na váze.

 

•   Plody acai - díky velkému množství vlákniny urychlují metabolismus a trávení. Poskytují dlouhotrvající pocit sytosti, čímž pomáhají kontrolovat a postupně omezovat množství přijímaných kalorií. Podporují činnost srdce. Obsahují velké množství vitaminů a minerálních látek, jsou také bohaté na antioxidanty, které zpomalují proces stárnutí a potlačují růst rakovinových buněk.

 

•   Amarant - díky vysokému obsahu vlákniny zabraňuje zácpě, podporuje peristaltiku a látkovou přeměnu. Je lehce stravitelný, nezatěžuje zažívací trakt. Snižuje hladinu cholesterolu, může preventivně působit při některých druzích rakoviny a také zpomaluje proces stárnutí organismu. Zpomaluje rozvoj žaludečních vředů a zlepšuje paměť a nervovou soustavu.

 

•   Olivový olej - snižuje hladinu "špatného" cholesterolu, chrání organismus proti rozvoji nemocí oběhové soustavy, včetně ischemické choroby srdeční a aterosklerózy. Podporuje hubnutí, snižuje hladinu cukru v krvi. Zpomaluje procesy stárnutí organismu.

 

•   Hořké kakao - regeneruje buňky, zpomaluje procesy stárnutí, snižuje tvorbu a uvolňování volných radikálů, je také přírodním antioxidantem. Redukuje zažívací problémy. Snižuje riziko vzniku aterosklerózy, snižuje krevní tlak. Zlepšuje náladu, redukuje hladinu stresu, zvyšuje uvolňování endorfinů.

 

•   Strouhaný kokos - zdroj vlákniny nezbytné pro normální fungování zažívacího traktu. Užívaný v příslušném množství, podporuje hubnutí a snižuje pocit hladu.

 

•   Slunečnicová semínka - bohatý zdroj vitamínu E a všech vitamínů ze skupiny B, díky čemuž podporuje fungování nervové soustavy. Podporuje činnost srdce a oběhovou soustavu, pomáhá v boji proti migrénám a svalovým křečím. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, chrání před srdečními chorobami a působí preventivně proti vzniku rakoviny prostaty.

 

•   Skořice - zdroj vlákniny, železa, vápníku a manganu. Je přirozený antioxidant: bojuje proti volným radikálům, zpomaluje proces stárnutí buněk, pomáhá v boji proti rakovině a nemocem oběhové soustavy. Urychluje metabolismus, zlepšuje trávení a pomáhá hubnout. Účinně potlačuje chuť na sladkosti a navozuje pocit sytosti.

 

•   Dýňová semínka - "tobolky" zdraví a krásy, obsahují mnoho vitamínů (včetně vitamínu B1, B2, B3 a B9) a stopové prvky mangan, hořčík, fosfor, zinek a železo. Dýňová semena představují také bohatý zdroj zinku - užitečné látky při léčbě onemocnění kůže.

 

 
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 

Ostatní zboží v této kategorii

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Přímou cestou ke kráse a zdraví